Uwaga kajakarze

Nasz Klub otrzymał siedem zaproszeń na Międzynarodowe Regaty Kajakowe w Poznaniu, Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików , które odbędą się w dniu 22.09.2018 r. Na Torze Regatowym Malta. Organizatorami są międzyinnymi WZKaj i PZKaj. Dla chętnych zaproszenia do odebrania u Prezesa Klubu.

 

Zakończenie lata 2018

W dniu 25 sierpnia 2018 odbyła się poraz czwarty nasza kultowa impreza – „Pożegnananie lata – Zawody kajakowe na Przystani Rzecznej Zielonagóra”.
Jak co roku impreza rozpoczęła się spływem kajakowym z Obornik do Zielonejgóry w asyście ratowników. Nastepnym punktem programu były wyścigi -biegi  kajakowe. Walka była zacięta a nagrody dla wszystkich uczestników . Za pierwsze miejsca puchary. Zaszczycili nas swoją obecnością : Wójt Gminy Obrzycko Pani Irena Rakowska; Prezes Wielkopolskiego Związku Kajakowego Pan Ireneusz Pracharczyk wraz z małżonką Anną; Radny Gminy Obrzycko Włodzimierz Janasek. Osoby te wręczały nagrody zwycięzcom i uczestnikom biegów kajakowych.
Konkurencja odbywała się w czterech kategoriach . I tak łącznie z lista wyników:

Czytaj dalej

Uwaga Kajakarze

Przed nami kolejny spływ. Rzeka Brda odcinek Gołąbek-Piekiełko. Wyjazd w dniu 12.08.2018 r. (niedziela) o godzinie 5.00 ( rano) jak zawsze ulica Stobnicka , Zielonagóra.
Koszt dla Klubowiczów 60 zł, dla osób niezrzeszonych 80 zł. Prosimy tych , którzy sie jeszcze nie zdeklarowali  o w miarę szybką decyzję ponieważ od tego zależy wielkość autokaru.
Z pozdrowieniami
Zarząd Klubu

Regaty Samołęż 24.06

Wianki 23.06