I jeszcze wspominki !!!

20 grudnia 2017 odbyło sie organizowane przez Wielkoplski Związek Kajakowy „Spotkanie Wigilijne”. Zaproszonymi gośćmi byli : Prezes Polsliego Związku Kajakowego z Warszawy , Przedstawiciele Samorządu Województwa Wielkopolskiego , Działacze sportowi, Olimpijczycy, Zawodnicy , Kluby i Miłosnicy kajakarstwa. Na spotkaniu nasz Klub został wyróżniony za wkład w propagowaniu kajakarstwa turystycznego. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Nawiązano nowe kontakty co będzie owocowało w późniejszym okresie. Działalność naszego Klubu spotkała się z dużą aprobatą i zaciekawieniem najwyższych władz Polskiego Związku Kajakowego i chęcia odwiedzenia nas i naszej Przystani.

Zarząd Klubu

Czytaj dalej

Rozpoczęcie – Rok 2018

Uwaga „Niezatapialni” !!!

Przypominamy, że w dniu 13 stycznia 2018 r. odbędzie się Noworoczne zebranie organizacyjne o godzinie 19.00 , na które serdecznie zapraszamy Klubowiczów oraz osoby chcące wstąpić w szeregi Klubu Kajakowego „Niezatapialni” Zielonagóra.

Jednocześnie prosimy o zadeklarowanie się osób chętnych na wyjazd w dniach 15 – 17 czerwca 2018r. do Karpacza z jednoczesną wpłatą wstępną w wysokości 50 zł od osoby.

Po zakończeniu zebrania zapraszamy na taneczna zabawę karnawałową .

Zarząd Klubu

Do zobaczenia