Ogłoszenia

HARMONOGRAM SPŁYWÓW KAJAKOWYCH KLUBU KAJAKOWEGO „NIEZATAPIALNI” NA 2018 ROK.

Lp Data Rzeka Odcinek spływu km Atrakcje uwagi
1. 3 maja Samica-Warta Oborniki – Zielonagóra 24 Rozpoczęcie sezonu-ognisko
2. 19 maja Warta Czerwonak-Oborniki 22 Biesiada Rybna Oborniki Org.Aplaga Oborniki
3. 20 maja Gwda Ptusza-Krępsko 23 Pyszny obiad
4. 3 czerwca Obra Skwierzyna 22 Konkursy
5. 15 – 17 czerwiec Bóbr Karpacz – wyprawa w góry

Nielesno – Lwówek Śląski

20 Zwiedzanie , wyprawa górska

Spływ

Zgłoszenia na I-wszym zebraniu Noworocznym z wpłatą zaliczki, 50 zł.-Warunek wyjazdu
6. 23 czerwca Warta Zawody kajakowe i wianki Oborniki Tylko zawodnicy –tratwy Pokazy ogni sztucznych, puszczanie wianków, koncert, animacje Transport we własnym zakresie
7. 1 lipca Piława Nadarzyce- Szwecja 22 Pyszny obiad
8. 15 lipca Wełna Rogoźno – Jaracz 21 Zwiedzanie Muzeum Młynarstwa
9. 27 – 29 lipca Radew

Parsęta

Trzydniowy spływ Międzynarodowy Karlino – Kołobrzeg 65 w trzy dni Szereg atrakcji: konkursy , zawody, wieczór komandorski, wyścig australijski, Zgłoszenia do 4 czerwca z wpłata zaliczki
10. 12 sierpnia Brda Gołąbek – Piekiełko 22 1-no dniowy. Ognisko, zabawa. Zgłoszenia do 2 lipca z wpłatą zaliczki
11. 25 sierpnia Warta Oborniki – Zielonagóra 24 Cykliczna impreza”Zakończenie lata , „Szanty nad wartą – Zielonagóra Razem – Zakończenie Wakacji”. Zawody kajakowe na Przystani, konkursy rodzinne, koncerty, zabawa pod chmurką
12. 9 września Dobrzyca Ostrowiec – Czapla 20 Konkursy
13. 23 września Drawa Głusko – Krzyż 24 Konkursy

Zapisy, rezerwacje na spływy – Prezes Dariusz Stańka Tel. 600139673, Z-ca Prezesa Marek Rzepczyński Tel. 507096498 ; Skarbnik – Mariola Biedziak Tel. 511017333

 

 

 

 

HARMONOGRAM  SPŁYWÓW  KAJAKOWYCH  KLUBU  KAJAKOWEGO  „NIEZATAPIALNI”  NA 2017 ROK.

Lp Data Rzeka Odcinek spływu km Atrakcje uwagi
1. 1 maja Warta Oborniki – Zielonagóra 24 Rozpoczęcie sezonu-ognisko
2. 13 maja Wełna Jaracz – Oborniki 22 Biesiada Rybna Oborniki
3. 21 maja Rurzyca Piaski – Krępsko 20 Pyszny obiad
4. 4 czerwca Obra Żółwin – Międzyrzecz- Gorzyca 22 Konkursy
5. 17 -18 czerwiec Brda Mylof – Woziwoda

Woziwoda – Piekiełko– Piła Młyn

44 dwa dni Zwiedzanie akweduktu na kanale bydgoskim – unikat Zgłoszenia do dnia 1 maja z wpłatą zaliczki, liczba miejsc ograniczona 28 osób
6. 24 czerwca Warta Zawody kajakowe i wianki Oborniki Tylko zawodnicy –tratwy Pokazy ogni sztucznych, puszczanie wianków, koncert, animacje Transport we własnym zakresie
7. 2 lipca Rega Resko – Płoty 20 Konkursy
8. 16 lipca Piława Nadarzyce – Szwecja 22 Konkursy
9. 27 – 29 lipca Radew

Parsęta

Trzydniowy spływ Międzynarodowy Karlino – Kołobrzeg 65 w trzy dni Szereg atrakcji: konkursy , zawody, wieczór komandorski, wyścig australijski, Zgłoszenia do 4 czerwca z wpłata zaliczki
10. 11 – 12 sierpnia Rega Trzebiatów – Mrzeżyno 20 1 dzień spływ

2 dzień pobyt nad morzem

Zgłoszenia do 2 lipca z wpłatą zaliczki
11. 26 sierpnia Warta Oborniki – Zielonagóra 24 Cykliczna impreza „Szanty nad wartą – Zielonagóra Razem – Zakończenie Wakacji”. Zawody kajakowe na Przystani, konkursy rodzinne, koncerty, zabawa pod chmurką
12. 10 września Drawa Drawa – Bogdanka 22 Konkursy
13. 24 września Gwda Ptusza – Krępsko 20 Konkursy

Zapisy, rezerwacje na spływy – Prezes  Dariusz Stańka Tel. 600139673, Z-ca Prezesa Marek Rzepczyński Tel. 507096498  ; Skarbnik  – Mariola Biedziak Tel. 511017333